loading...
Kondicionér Natura Siberica Severská moruška -Intenzívna obnova a výživa pre veľmi zničené a farbené vlasy 400ml

Kondicionér Natura Siberica Severská moruška -Intenzívna obnova a výživa pre veľmi zničené a farbené vlasy 400ml


9,90€Kondicionér Severská moruška je vhodný pre výživa veľmi zničených a farbených vlasov. Obsahuje organické výťažky z šalvie lesnej, ostružiny morušky a šípok .

Kľúčovou zložlou je výťažok z Ostružiny morušky ktorý je bohatý na esenciálne mastné kyseliny - Omega 3 a Omega 6, plus vitamíny PP, A a C. Tieto pomáhajú obnovovať zničenú vlasovú štruktúru do hĺbky, stimulujú obnovu buniek a podporujú rast silných a bohatých vlasov.

Ďalšou dôležitou zložkou je organický olej zo šalvie lesnej a šípok, ktorý pomáha zadržiavať vlahu vnútri vlasov, zjemňuje ich, zabraňuje ich lámaniu a dodáva im prirodzenú silu, umožňuje ľahšie rozčesávanie a podporuje rast nových bohatých vlasov.

Unikátne divoko pozbierané byliny ktoré používame, prežili Dobu ľadovú vďaka tomu, že sa adaptovali na jedno z najkrutejších životných prostredí: Sibír. V dôsledku čoho obsahujú intenzívne vitamíny a minerály ktoré sú vysoko prínosné pre vlasy.


Použitie

Naneste na vlhké umyté vlasy rovnomerne po celej ich dĺžke. . Jemne a rovnomerne vmasírujte a nechajte pôsobiť 2 - 5 minút. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou. 


Zloženie

uvedené na obale,  na báze Sibírskeho cédrového a Altajského raktyníkového oleja, čisté Sibírske oleje.
Neboli použité žiadne geneticky modifikované rastliny.
Bezpečné zloženie bez:  silikónov, parabénov (metyl, propyl, atď.), sodium lauryl sulfat (SLS), sodium laureth sulfat (SLES), polyetylén glykol (PEG), umelých farbív, glykolu, minerálnych olejov.
* Organické zložky
** Prírodné zložky éterických olejov
(WH) extrakty divoko rastúcich bylín Sibíri
(PS) derivát oleja cédru sibírskeho (Borovica sibírska)
(HR) derivát oleja altajského rakytníka   Obsahuje vysoký podiel organických výťažkov Sibírskych bylín


Objem: 400 ml

Vlastnosti
Objem 400 ml

Štítky: farbene vlasy, posilnenie vlasov, ozdravenie, lahke rozcesavanie