loading...
Čierna bieliaca zubná pasta s čiernym uhlím a Teavigo - ECODENTA 100ml

Čierna bieliaca zubná pasta s čiernym uhlím a Teavigo - ECODENTA 100ml


5,50€


  • Výrobca: Ecodenta
  • Kód produktu: ED2
  • Dostupnosť: Skladom

Táto zubná pasta obsahuje čierne uhlie a TeavigoTM. Čierne uhlie posilňuje bieliaci účinok. TeavigoTM je aktívna látka zeleného čaju, ktorá zabraňuje vzniku zubného povlaku, má jemný antibakteriálny účinok.

Zubné pasty Ecodenta spájajú modernú vedu a prírodu. Sú vyrobené z prírodných a pre životné prostredie neškodných eco-friendly látok. Sú bez škodlivých, penivých a abrazívnych zložiek, BEZ peroxidov, triclosanu, SLS (sodiumlaurylsulfát) a parabénov.

Boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a testované odontológmi a zubnými lekármi. Každá zubná pasta je obohatená o extrakty zo starostlivo vybraných rastlín, ktoré pomáhajú eliminovať špecifické problémy ústnej hygieny, a tiež o Kalident a Teavigo.


Použitie

Nanášajte malé množstvo zubnej pasty na zubnú kefku a čistite zuby 2-3 minúty. 


Zloženie

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Epigallocatechin Gallate*, Xanthan Gum*, Mint Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Cl 77266 (Carbon Black), Cl 77499.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri teplote od + 5ºC do + 25ºC.

Objem: 100 ml

Vlastnosti
Objem 100 ml